Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

Центр зайнятості пропонує навчання онлайн

17
До Міжнародного дня людей з інвалідністю 3 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. У рамках Загальнообласної Декади зайнятості для людей з інвалідністю у Вугледарському міському центрі зайнятості для даної категорії безробітних було проведено скайп-конференцію «Навчання онлайн. Освітні портали».
Відкриваючи захід, заступник директора центру зайнятості Кашуба Оксана привітала учасників та наголосила, що професійній та трудовій реабілітації людей з інвалідністю, наданню їм всебічної допомоги у пошуку роботи та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці завжди приділялась особлива увага з боку державної служби зайнятості.
В ході заходу були презентовані освітні портали, такі як освітній портал Державної служби зайнятості, Дія. Цифрова освіта, PROMETHEUS, COURSERA, EDERA, LINGVA SKILLS та наголошено на переваги онлайн-освіти. Перш за все, отримання знань стало доступнішим. Розмаїття форматів і контенту дозволяє адаптувати процес навчання до свого життєвого ритму, уподобань та здібностей.
Вчитися стало легше і цікавіше, і це стосується всіх поколінь.
Вугледарський міський центр зайнятості
Вам также могут понравиться