Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

На Донеччині ПЛР-лабораторії скорочують терміни видачі результатів тестувань

3

Лабораторії у Донецькій області, які проводять дослідження на наявність COVID-19 методом полімерної ланцюгової реакції (ПЛР),  скорочують терміни видачі результатів ПЛР-тестувань. Про це повідомляє пресс-служба Донецької обласної адміністрації з посиланням на заступника начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександра Педенко під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області 30 листопада.

«В середньому за добу на минулому тижні до лабораторій було доставлено 1144 зразки, проведено щоденно 1210 зразків. Кожна лабораторія має свої непротестовані зразки.  У Слов’янську таких зразків було трохи менше ніж 200. За підсумками  ПЛР-досліджень вчора краматорська філія протестувала всі зразки, які у неї були.  Щодо маріупольської філії, то там теж близько сотні зразків залишено, у торецькій – теж близько 100 -120 зразків.  Найбільше зразків знаходиться у Маріуполі, у лікарні №4. Там лабораторія потужна, кожного разу вони тестують близько 320-360 зразків, щоденно близько 600 зразків їм доставляється до лабораторії», — сказав Олександр Педенко.

Усього з початку пандемії на Донеччині на COVID-19 захворіли 22797 осіб, у тому числі 11460 пацієнтів  одужало, ще 10933 – продовжують лікування. 404 випадки коронавірусної хвороби завершилися летально.

Вам также могут понравиться