Особовий склад одного з підрозділів морської піхоти України завітав у гості до учнів 4-х класів загальноосвітньої школи №2. Про це повідомляє пресс-служба оперативно-тактичного угруповування «Схід».
Під час візиту військовослужбовці ознайомили школярів з історією створення української морської піхоти, завданнями, які на них покладено та зі своїми бойовими можливостями. Свою розповідь військові доповнили відеороликами про діяльність підрозділу та демонстрацією зразків озброєння.
Так, військові медики показали дітям аптечку, яка є обов’язковим елементом екіпірування кожного військовослужбовця ЗСУ. Також, цікавим для дітей став виступ військового капелана, який звернув їх увагу на важливість дотримання основ християнської етики та подарував для шкільної бібліотеки дитячі книги з біблійними історіями.
Неабияке захоплення у дітей викликала демонстрація зброї, багато хто з них, незважаючи на юний вік, вже знав назву озброєння та впізнавав її ще до показу військовими. Як виявилось пізніше, така обізнаність дітлахів обумовлена комп’ютерними іграми, тож не дивно, що військові були «засипані» питаннями: «А що краще…?», «А скільки важить…?», «А чи можна потримати…?», «А дозвольте сфотографуватись?», тощо.
«Такі уроки є дуже корисними та важливими, адже вони дають можливість для формування позитивного іміджу військового, вшанування мужності та героїзму захисників України, сприяють розвитку учнів, як свідомих та активних громадян,» – зазначила заступник директора школи Анастасія.
Адміністрація школи подякувала військовим за проведення заходу та висловила побажання щодо подальшої співпраці.