Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

Міський голова привітав з 30-річчям Дитячо-юнацьку спортивну школу

4

Здається, що 30 років — зовсім невеликий ювілей, але це вже 30 років історії. Це не тільки три десятиріччя становлення та розвитку спортивного закладу, а, передусім, це роки щоденної наполегливої праці відданих своїй улюбленій справі людей.

Це три десятиріччя культивування любові до фізичної культури і спорту, до здорового способу життя. Це роки кропіткої роботи з підростаючим поколінням від перших несміливих кроків по спортивному майданчику та численних тренувань та до гучних перемог на великих спортивних аренах.

Впевнений, що сумління багаторічна праця всього колективу ДЮСШ була і залишається однією з головних складових гармонійного розвитку нашої громади, адже саме спортивна школа допомагає мешканцям Вугледарської територіальної громади підтримувати рухову активність та фізичне здоров’я, організовувати активне дозвілля та прославляти нашу громаду на малих і великих спортивних аренах Донеччини і України.

Приміть теплі слова вдячності за високу особисту відповідальність, ентузіазм та цілеспрямованість, за активну роботу з реалізації державної політики в галузі фізичної культури і спорту.

Впевнений, що традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління продовжуватимуться і надалі, а фізична культура і спорт є і будуть міцним підґрунтям та вагомою запорукою для подальшої популяризації спортивного руху в громаді, зміцнення здоров’я населення, і безумно, для досягнення нових вершин, здобуття нових перемог.

Міський голова
Андрій СІЛИЧ

джерело https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/golovna/novini

Вам также могут понравиться