Щорічно 7 грудня в Україні відзначається професійне свято всіх, хто працює в міських, сільських, селищних, районних та обласних радах, депутатів міських, районних та обласних рад — День місцевого самоврядування.
Самоврядні органи сьогодні є важливим інститутом реального народовладдя, засобом реалізації інтересів територіальної громади.
Саме вони забезпечують участь людей у розв’язанні життєво важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів.
З нагоди професійного свята хочу висловити вдячність апарату міської ради, депутатському корпусу, виконавчому комітету, ветеранам самоврядування за відповідальність, компетентність, активну громадянську позицію, за сумлінну та самовіддану працю на благо розвитку і розбудови Вугледарської об’єднаної територіальної громади.
Нехай розуміння і підтримка людей завжди надають Вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.
Бажаю усім працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад, ветеранам самоврядування сил, наснаги, успіхів у роботі, здоров’я та щастя й, звичайно ж, мирного неба над головою.
Зі святом!
Разом переможемо!