17 грудня 2020 року у форматі телемарафону відбудеться IX Форум громадянського суспільства. Про це повідомляє Агенція розвитку Вугледара.

Форум розвитку громадянського суспільства – це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку благодійних та громадських організацій. Вперше «Форум з організаційного розвитку» відбувся у 2012 році і відтоді щороку кількість учасників та об’єм суспільної уваги до Форуму збільшується.

Щоб дотриматися всіх вимог, встановлених Урядом, вперше за всю історію Форуму він відбудеться у форматі всеукраїнського телемарафону, який поєднає усі регіони України. 25 комунікативних майданчиків (всі області та Крим) сформують інтерактивну мапу громадянського суспільства, яке продемонструє згуртованість перед кризою невизначеності.

Регіональні події Форуму організовуються «Мережою хабів України» в партнерстві з ГО «Точка доступу» у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізовується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку»
Локальні партнери: «Агенція Розвитку Вугледара», «Нова Дружківка», «Кризовий медіа центр «Сіверський Донець», Антикризовий медіа-центр.