19 листопада 2020 року у Вугледарському міському центрі зайнятості проведено відеоконференцію на тему «Легалізація зайнятості – спільна відповідальність» за участю роботодавців міста.
Легалізація трудових відносин та заробітної плати, ліквідація прихованої зайнятості – це актуальні та важливі питання сьогодення. Ця тема обговорювалась під час конференції у режимі «онлайн». Фахівці відділу взаємодії з роботодавцями поінформували роботодавців щодо переваг легальної зайнятості, неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин,посилення відповідальності за порушення законодавства про працю. Значна частина роботодавців усвідомлює важливість легальної виплати заробітної плати і працює в законодавчому полі, але є випадки порушення чинного законодавства. Від величини страхового стажу та розміру офіційної заробітної плати з якої сплачені внески залежить рівень соціального та пенсійного захисту людини.
За результатами проведеного заходу всі сторони дійшли згоди, що належно оформлені трудові відносини є гарантією соціального захисту для найманих працівників та стабільної роботи підприємств.
Вугледарський міський центр зайнятості