Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

Курсанти-волонтери ВНЗ цивільного захисту надають соціальну допомогу в сусідніх селах

3

На виконання окремого доручення ДСНС України від 10 квітня 2020 року №28-137/28 у вищих навчальних закладах цивільного захисту ДСНС України створено координаційні центри з підтримки волонтерського руху курсантів-волонтерів. Вихованці навчальних закладів надають допомогу незахищеним верствам населення, пенсіонерам та людям похилого віку, що потребують соціальної допомоги під час дії карантину. Курсанти відповідально ставляться та вважають за обов’язок допомагати громадянам у цей важкий період. З метою дотримання протиепідемічних заходів молодих фахівців Служби порятунку забезпечили індивідуальними засобами гігієни, а саме: захисною маскою, одноразовими рукавичками та дезінфікуючою рідиною.

Так, 21 квітня у с. Новоселівка-1 курсант Національного університету цивільного захисту України доставив продуктові набори двом жінкам похилого віку, що не мали можливості самостійно сходити за продуктами харчування.

22 квітня у с. Новопавлівка Волноваського району курсант 2 курсу НУЗЦУ допоміг пенсіонерці підготувати город до посадки.

Того ж дня, у с. Єгорівка Волноваського району вихованці навчальних закладів надали допомогу самотнім громадянам похилого віку. Курсанти полагодили старенький паркан, який звалило від сильного вітру та відремонтували дверну ручку.

джерело https://dn.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/19999.html?fbclid=IwAR2EyUdMDm5vwpMVZCxEH0Jff6TNfUFcFb_94l6TW9gel1eAMyoiEjsi1qY

Вам также могут понравиться