Ощадбанк

Ощадбанк запроваджує рішення, які знижують фінансове навантаження на клієнтів. Відтепер скасовано обов’язковий  платіж у розмірі 5% від суми використаного кредитного ліміту за кредитними карткамиЦе послаблення буде діяти з квітня на період карантину та додатково 30 днів після його завершення. Скасування такого платежу за всіма кредитними картками відбувається автоматично. Окремо звертатись для цього до банку клієнтам не потрібно. 

Для сплати відсотків за кредитною лінією, що є обов’язковим, у клієнтів є два варіанти: здійснення переказу з іншого рахунку чи картки в Ощад 24/7 або автоматичне списання  залежно від типу картки.

Всю інформацію можна дізнатись в Ощад 24/7 або Контакт-центрі Ощадбанку за тел. 0 800 210 800.

Прес-служба Ощадбанку
джерело https://www.oschadbank.ua/ua/press-service/news/oschadbank-skasuvav-obovyazkoviy-platizh-za-koristuvannya-kreditnimi-kartkami-na
Альфа-Банк Україна

Альфа-Банк Україна з розумінням ставиться до складних ситуацій, в які могли потрапити клієнти і їх родини під час пандемії коронавірусу та внаслідок заходів, спрямованих на запобігання поширенню захворювання. Тому Альфа-Банк Україна розробив програму кредитних канікул, що дасть клієнтам можливість зробити паузу у внесенні платежів за своїм кредитом на два місяці – зняти боргове навантаження з сімейного бюджету в складний момент та згодом повернутися до своєчасного погашення.

Кому доступні кредитні канікули

Кредитні канікули зможуть отримати клієнти, які мають в Альфа-Банку Україна діючі:

  • кредитну картку,
  • кредит готівкою без застави або
  • кредит без застави на покупку товарів.

Кредитні канікули доступні для клієнтів, які станом на 1 березня 2020 року НЕ мали простроченої заборгованості за кредитами.

Клієнтам, які станом на 1 березня 2020 року мали прострочену заборгованість, банк запропонує комплекс діючих програм реструктуризації боргів.

Як отримати кредитні канікули

Аби скористатися кредитними канікулами клієнт має звернутися до Альфа-

Банку Україна зручними онлайн-каналами:

  • чат у мобільному банку Alfa-Mobile Ukraine,
  • контакт-центр банку за телефоном (044) 494 0101.

Основні умови отримання та дії кредитних канікул:

  1. Після подання заявки клієнту необхідно погодитися з умовами кредитних канікул шляхом відповіді на відповідне sms-повідомлення від банку. За відсутності такого підтвердження кредит буде обслуговуватися на поточних умовах без застосування умов кредитних канікул.
  2. Умовами кредитних канікул за беззаставними кредитами готівкою та на купівлю товарів передбачено продовження терміну кредитного договору на два місяці. Оновлені умови погашення кредиту, зокрема суму наступного щомісячного платежу, клієнт зможе побачити в мобільному банку Alfa-Mobile Ukraine та в інтернет-банкінгу My Alfa-Bank після повної обробки банком заявки на отримання кредитних канікул.
  3. Альфа-Банк Україна згідно з вимогами чинного законодавства не буде в період з 1 березня до 30 квітня 2020 року застосовувати штрафні санкції (штрафи та пені), а також збільшувати відсоткову ставку в разі прострочення платежів за кредитом.
  4. Клієнти банку, які отримали кредитні канікули, за появи можливості відновити погашення заборгованості перед банком зможуть зробити це у будь-який час протягом дії канікул. Більше інформації про зручні онлайн-канали погашення кредитів можна дізнатися за посиланням.

джерело https://alfabank.ua/about/press/alfa-bank-ukrayina-zaproponuvav-kliyentam-kreditni-kanikuli-2137

Райффайзен Банк Аваль

Ми розуміємо, що через обмеження, пов’язані з карантином, багатьом буде складно виконати достатню кількість операцій покупки в торговельній мережі, щоб не сплачувати за обслуговування рахунку.

Тому під час карантину Райффайзен Банк Аваль оголошує два місяці* без плати за обслуговування рахунку для кредитних карток «100 днів», «Прозора», Fishback, Fishka, «Базова», Platinum та Elite.

Ці зміни відбудуться автоматично, звертатися до банку непотрібно!

Залишайтеся вдома – ми дбаємо про вас.

джерело https://www.aval.ua/news/vasha-kreditna-kartka—dva-misyaci-bez-splati-za-obslugovuvannya-rahunku-1043

картинка з інтернету