За рішенням Командувача об’єднаних сил КПВВ на лінії розмежування функціонують щоденно з 08.00 до 16.00. Про це повідомляє прес-служба ООС.
Російські збройні формування продовжують блокування руху людей через дорожні коридори навпроти КПВВ «Щастя», «Золоте», «Гнутове», «Майорське», «Мар’їнка».
Фактичний пропуск громадян здійснюється лише в контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» — щоденно та «Новотроїцьке» — двічі на тиждень у понеділок та п’ятницю, коли окупанти розблоковують рух дорожнім коридором.
Протягом тижня співробітники Держприкордонслужби України оформили в КПВВ «Станиця Луганська» до тимчасово окупованої території України — 4667 осіб, на контрольовану територію — 3982 особи;
Через КПВВ «Новотроїцьке» – 270 громадян та 50 транспортних засобів прослідували в бік тимчасово окупованого Донецька, водночас 98 осіб та 20 транспортних засобів перетнули лінію розмежування на контрольовану територію.
За тиждень у контрольних пунктах «Майорське» , «Мар’їнка» та «Щастя» поодинокі особи, які вибули у напрямку тимчасово окупованої території, були повернуті представниками окупаційної влади.
В КПВВ «Гнутове» та «Золоте» громадяни для перетину лінії розмежування не прибували.
Нагадуємо, що під час слідування з тимчасово окупованої території України проводитиметься температурний скринінг громадян. Обов’язковою умовою також є перебування в захисній масці (респіраторі) та дотримання соціальної дистанції з урахуванням нанесеної розмітки.
Крім того для пропуску на контрольовану територію громадяни повинні дати згоду на проведення заходів обов’язкової самоізоляції з використанням єдиного електронного сервісу «Вдома» або обсервації.