У зв’язку з продовженням карантину до 22 травня 2020 року прийом громадян для оформлення документів буде і надалі здійснюватися виключно у екстрених випадках.

ДОДАТКОВО ЗВЕРТАЄМО УВАГУЩО ВСІ ТЕРИТОРІАЛЬНІ ПІДРОЗДІЛИ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДМС УКРАЇНИ В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ ПРАЦЮЮТЬ ЗА  ВСТАНОВЛЕНИМ ГРАФІКОМ ОБСЛУГОВАННЯ ГРОМАДЯН:

 • вівторок, середа, четвер, п’ятниця – з 08.00 до 17.00;
 • субота – 08.00 до 15.45;
 • неділя, понеділок – вихідний.

Адміністративні послуги надаються безперервно.

Адміністративні послуги суб’єктам звернення надаються  у ВИКЛЮЧНИХ ВИПАДКАХ:

 • оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ID-картки) замість втраченого або викраденого (у тому числі оформлення ID-картки замість втраченого або викраденого паспорта громадянина України у формі книжечки);
 • оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ID-картки) у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних та фінансових послуг;
 • вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України у формі книжечки по досягненню особою відповідного віку;
 • оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон у зв’язку з необхідністю термінового виїзду за кордон, пов’язаною з нагальною потребою в лікуванні від’їжджаючого, від’їздом особи, яка супроводжує тяжкохворого, чи смертю родича, який проживає за кордоном;
 • посвідок на тимчасове і постійне проживання для іноземців та осіб без громадянства, у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних та фінансових послуг.

Видача виготовлених документів, що підтверджують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус, сформованих довідок та витягів здійснюватиметься у звичайному режимі.

Керівництво  Головного управління ДМС України в Донецькій області  закликає утриматися від відвідування територіальних підрозділів міграційної служби без нагальної потреби! Просимо з розумінням поставитися до таких обмежувальних заходів – це задля Вашої особистої безпеки, безпеки ваших рідних та наших працівників!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: якщо ваш паспорт готовий до видачі, то звертатися до органів ДМС для його отримання під час карантину не обов’язково, адже паспортні документи зберігаються у підрозділах протягом одного року.

Міграційна служба не застосовуватиме штрафних санкцій через несвоєчасне звернення до підрозділів ДМС у період карантину.

Міграційна служба робить усе можливе, аби громадяни на період проведення в Україні карантинних заходів утрималися від відвідування підрозділів ДМС та мали можливість вирішити свої питання дистанційно.

Додатково інформуємо, що звернутися до Головного управління ДМС України в Донецькій області з письмовим зверненням ви можете наступними чином:

 • поштою за адресою: вулиця Георгіївська, 30а, місто Маріуполь, 87515 та вулиця Двірцева, 40в, місто Краматорськ, 84301;
  — написавши безпосередньо на електронну пошту: dn@dmsu.gov.ua;
 • звернувшись у коментарях під дописами на офіційній сторінці у мережі Facebook: Міграційна служба Донецької області.

Крім того, Ви можете залишити своє звернення (пропозиції), зателефонувавши на телефон «гарячої ліній» ГУДМС в Донецькій області, (06273) 6-40-12, (0629) 58-73-09 та (0629) 58-73-75.

Телефони для довідок та консультацій:

 • набуття громадянства (0629) 58-81-65, (06264) 20332;
 • паспорт громадянина України (0629) 58-73-24, (0629) 58 73 24;
 • документи для виїзду за кордон (0629) 58-70-28, (06264) 20331;
 • документування іноземців  (0629) 58-73-15, (06264) 20330.

Актуальна інформація щодо діяльності ДМС України та територіальних підрозділів ГУ ДМС України в Донецькій області  під час карантину — на  офіційному веб-сайті   лінком: https://dmsu.gov.ua/news/dms.html

Прохання з розумінням поставитися до зазначених обмежувальних заходів, адже вони націлені перш за все на вашу особисту безпеку, здоров’я ваших рідних та наших працівників.

джерело https://dmsu.gov.ua/news/region/7211.html