Станом на 31.03.2020 року під наглядом сімейних лікарів, лікарів – педіатрів знаходиться 20 осіб, які повернулися з-за кордону і перебувають на самоізоляції, з них повернулися з Єгипту 7 осіб, з Польщі – 4 особи, з Тайланду – 4 особи, з Йорданії – 1 особа, з Італії, Словенії – 1 особа, Словацької Республіки– 2 особи, ЄС – 1 особа. Всі пацієнти знаходяться в задовільному стані, без скарг. У 7 пацієнтів закінчився термін самоізоляції.
Щодня очищайте і дезінфікуйте поверхні, яких часто торкаються: дверні ручки, приліжкові тумбочки, каркаси ліжка та інші меблі.
Використовуйте для цього звичайні побутові дезінфекційні засоби із 1% хлору.
З метою мінімізації поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) під час проведення діагностики на базі медичного закладу, відповідно до наказу від 30.03.2020 №190 по КНП «ЛПУ Центральна міська лікарня Вугледарської міської ради», організовано 2 мобільні медичні бригади.
Мобільні бригади направлятимуться до особи з підозрою на інфікування коронавірусною інфекцією для забору зразків біологічного матеріалу на підставі огляду сімейного лікаря закладу охорони здоров’я, що надає екстрену медичну допомогу.
За інформацією КНП “ЛПУ Центральна міська лікарня Вугледарської міської ради”
джерело https://www.facebook.com/notes/міська-рада-вугледар/до-уваги-мешканців-вугледарської-міської-обєднаної-громади/893502391093439/