З метою підтримки та супроводу підприємців – початківців на шляху реалізації успішного бізнесу Вугледарський міський центр зайнятості продовжує практику спілкування з підприємцями під час проведення декади «Зустрічі з підприємцями онлайн».
13 липня фахівчиня з профорієнтації Тетяна Бурак Вугледарського міського центру зайнятості провела співбесіду у дистанційному режимі — онлайн з підприємцем – початківцем Дмитром Гомлею, який в березні 2020 року започаткував власну справу за сприянням служби зайнятості. Підприємець успішно реалізує свій проект, надає послуги в сфері інформаційних технологій та комп’ютерних систем. Даний вид підприємницької діяльності є перспективним беручи до уваги збільшення впливу комп’ютерних технологій на життя людей.
Під час зустрічі обговорювалися питання, що виникають в процесі ведення власного бізнесу та наміри на майбутній розвиток, проінформовано щодо безкоштовних навчальних програм на освітніх онлайн-платформах, про діючі грантові програми. Фахівчиня побажала підприємцю подальших успіхів, наснаги, впевненості на шляху самостійної діяльності та побудові власного бізнесу.
Вугледарський міський центр зайнятості