21 жовтня у Вугледарському міському центрі зайнятості в режимі online за допомогою сервісу Zoom було проведено для зареєстрованих безробітних вебінар «Удосконалення власного Портфоліо».
Серед сучасних форм самопрезентації, особливе місце посідає новітня технологія пошуку роботи — портфоліо кар’єрного просування з відеорезюме, що являє собою пакет документів у електронному (або паперовому) вигляді. Така передача ділової та особистої інформації пошукача роботи дає змогу забезпечити ефективну взаємодію з потенційним роботодавцем.
Зміст портфоліо формує імідж потенційного працівника в очах роботодавця, який оцінює не лише його досягнення в професійній діяльності, але й особисті його якості й цінності. «В умовах високої конкуренції на ринку праці, портфоліо, безумовно, зіграє вам на руку, і дозволить роботодавцю гідно оцінити вашу кандидатуру», — зауважила фахівчиня центру зайнятості Тетяна Бурак.
Під час заходу учасники на прикладах детально розглянули структуру портфоліо кар’єрного просування. освоїли навики у складанні портфоліо.
Вугледарський міський центр зайнятості