Vodafone

З 1 квітня Vodafone Україна починає нараховувати медичним працівникам по 10 ГБ мобільного інтернету і 1000 хвилин для дзвінків на номери всіх операторів в Україні, включаючи міські мережі. Також Vodafone безкоштовно надасть медикам безлімітний доступ до соціальних мереж (Facebook, LinkedIn, Twitter, Pinterest) та месенджерів (текстові та графічні повідомлення у Viber, Telegram, WhatsApp, Skype та Snapchat).

«Крім нашого першочергового завдання щодо забезпечення клієнтів безперебійним зв’язком, ми намагаємося робити все, що можемо, в цей непростий час. Ми допомагаємо налагодити віддалену роботу за допомогою доступних телеком-технологій для того, щоб якомога більше людей могли дотримуватися правил карантину і не втратити роботу або бізнес. Ми закуповуємо апарати ШВЛ для лікарень, допомагаємо державі інформувати людей і аналізувати ситуацію для запобігання поширенню вірусу, відстежуємо ідеї і медичні наукові розробки і готові підтримати ті з них, які можуть допомогти в боротьбі з епідемією. Сьогоднішній наш крок – безкоштовні хвилини і гігабайти для медиків», – зазначає Ольга Устинова, генеральний директор Vodafone Україна.

Пропозиція Vodafone діє для клієнтів передплаченого сервісу і контрактної форми обслуговування. Для того, щоб ним скористатися, необхідно відправити SMS на номер 7777  або заповнити заявку на http://likar.vodafone.ua. Безкоштовні хвилини, гігабайти і доступ до соціальних мереж та месенджерів будуть призначені протягом п’яти днів після верифікації номера Національною службою здоров’я України (НСЗУ). Використовувати їх можна буде протягом 30 днів з моменту призначення. Про призначення послуг кожен абонент отримає SMS-повідомлення.

Якщо номер телефону на даний момент не внесений до електронної бази системи охорони здоров’я, абонент отримає відповідне SMS-повідомлення. В такому випадку лікарю знадобиться внести номер телефону в своєму електронному кабінеті медичної інформаційної системи або зареєструватися, звернувшись в кадрову службу свого медичного закладу. Потім необхідно буде повторно відправити запит на активацію 10 ГБ мобільного інтернету і 1000 хвилин для дзвінків.

Київстар
Сьогодні повідомлення про нарахування бонусів отримали абоненти Київстар із закладів охорони здоров’я первинної ланки та місць надання медичних послуг первинної ланки, що внесені до публічного реєстру електронної системи охорони здоров’я. Їх перелік був наданий мобільному оператору Національною службою здоров’я України (НСЗУ)*.

Київстар подякував медикам, які щодня демонструють свій професіоналізм та допомагають українцям одужувати й бути здоровими.

Наступним кроком буде нарахування бонусів тим абонентам компанії, які зареєстровані в реєстрі медичних працівників України**. Для цього лікарі мають звернутися до оператора особисто, зателефонувавши з номера, що внесений до реєстру, та залишити заявку за номером 477*103 (буде активовано найближчими днями). Зарахування бонусів відбудеться протягом 5 робочих днів – після перевірки та підтвердження НСЗУ наданих у заявці даних.

«Важко переоцінити роль медиків у боротьбі з епідемією. І в кризові часи ми всі маємо підтримувати одне одного, робити свій внесок у загальну справу, – говорить Олександр Комаров, президент Київстар. – Лікарі турбуються про нас, а Київстар дає лікарям можливість в умовах карантину та понаднормової роботи завжди залишатися на зв’язку – з рідними, пацієнтами та колегами».

150 бонусів на рахунку (1 бонус — еквівалент 1 грн) медики зможуть використати протягом 30 днів з дня нарахування:

  • контрактні абоненти – на дзвінки та SMS по Україні. Бонуси на рахунку витрачаються першими. Перевірка залишку: *138# або у додатку Мій Київстар.
  • — абоненти передплати – на дзвінки, послуги інтернету, SMS по Україні та оплату пакету послуг за наявним тарифним планом. Бонуси на рахунку витрачаються першими. Перевірка залишку: *114# або у додатку Мій Київстар.

* Реєстри сформовані на підставі даних, що знаходяться у відкритому доступі, та не містять жодної персональної інформації про медичних працівників.

** Реєстр медичних працівників формується на підставі даних, які подаються до НСЗУ керівниками або головними лікарями медичних закладів. Після чого кожен медпрацівник може внести, оновити чи додати інформацію про себе в особистому кабінеті електронної системи охорони здоров’я.

Довідка про Київстар:

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрало понад 26,2 млн абонентів. Компанія надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G.

Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, офіс в Нідерландах. VEON працює на 10 телеком ринках світу. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

Київстар понад 20 років працює в Україні, і є одним з найбільших платників податків, а також суспільно відповідальною компанією.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.netwww.kyivstar.ua.

Lifecell
22 марта 2020г. lifecell начал бесплатно начислять 20 ГБ интернета и 1500
минут для звонков на городские и мобильные номера по Украине медицинским
работникам, имеющим номера lifecell.
Понимая общественную важность работы украинских медиков в условиях пандемии
коронавируса оператор lifecell начисляет дополнительный пакет минут и гигабайт
медицинским работникам-абонентам lifecell. При этом текущий тариф абонента не
меняется. Пакет будет действовать до 30.04.2020.
Сейчас минуты и гигабайты начислены уже почти 6000 медицинских работникам по всей
Украине. Все они получили SMS следующего содержания: «Уважаемый медицинский
работник, вам начислено 1500 мин для звонков на все номера по Украине (городские,
мобильные, lifecell) и 20 ГБ до 30.04.2020. С чувством глубокой благодарности за вашу
важную работу, lifecell, HЗСУ, Helsi».
Те медики, которые являются абонентами lifecell и оказывают первичную медицинскую
помощь, но пока не получили свои гигабайта и минуты, должны
• набрать *440*3# и ожидать подтверждения регистрации запроса;

• или заполнить форму на https://medic.lifecell.ua/
Минуты и гигабайты будут начислены через несколько дней после проверки
зарегистрированного номера телефона НСЗУ (Национальная служба здоровья Украины) в
электронной системе здравоохранения. Также при регистрации необходимо убедиться,
что именно этот номер lifecell указан в электронной системе здравоохранения. После
проверки информации придет соответствующая SMS.
Пакет помощи медикам был реализован при поддержке информационной системе Helsi и
НСЗУ (Национальная служба здоровья Украины).
lifecell также сообщает, что готов к сотрудничеству с другими медицинскими
информационными системами и работает над дополнительными способами регистрации.

джерела https://www.vodafone.ua/uk/news/bezkoshtovni-khvylyny-ta-hihabayty-dlya-medykiv https://www.lifecell.ua/uploads/filelibrary/public/press_releases/Bezkoshtovno%20medikam_ru_2303.pdf  https://kyivstar.ua/uk/mm/news-and-promotions/medyky-ukrayiny-otrymuyut-na-mobilni-rahunky-bonusy-vid-kyyivstar