Аудитори Донеччини у 2021 році виявили порушень і ризикових операцій на суму понад 1 млрд грн

.

Упродовж 2021 року фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області провели 42 ревізії та 22 перевірки закупівель.

За результатами ревізій та перевірок закупівель виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів та витрат, допущених через прийняття неефективних управлінських рішень, на суму 1,3 млрд грн.

Вжито заходів щодо відшкодування встановлених порушень і попередження втрат фінансових і матеріальних ресурсів, допущених через неефективні управлінські рішення, у розмірі 31,7 млн грн.

З метою належної оцінки дій посадових осіб об’єктів контролю до правоохоронних органів передано 40 матеріалів.

За переданими матеріалами розпочато 7 досудових розслідувань, вручено 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Перед органами прокуратури та об’єктами контролю ініційовано пред’явлення 128 позовів до суду.

До об’єктів контролю, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 32 такі фінансові санкції, як попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій із бюджетними коштами.

Через вчинення фінансових порушень притягнуто до адміністративної відповідальності 52 посадові особи.

За результатами зазначених контрольних заходів керівники об’єктів контролю прийняли 32 управлінські рішення, зокрема щодо притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності 15 посадових осіб, звільнено із посад 9 осіб.

https://www.kmu.gov.ua/news/auditori-donechchini-u-2021-roci-viyavili-porushen-i-rizikovih-operacij-na-sumu-ponad-1-mlrd-grn

Категорія
Новини
Немає коментарів

Коментувати

*

*