Банерна реклама — швидкий спосіб отримати зацікавлених клієнтів.

Ви можете бути впевнені, що вашу рекламу помітять. Банер розміщується на ресурсі, яку довіряють, із технічною підтримкою 24/7. Ми надаємо найкращі місця на сайті для більш ефективного результату. Ви отримуєте нових клієнтів та стаєте більш впізнаваними.

Розміщення у довіднику підприємств. Додати сторінку вашої компанії до довідника — це можливість  отримати цільових клієнтів серед мешканців міста та гостей.

Ваша сторінка на порталі дасть відповіді на всі найважливіші питання: що пропонуєте, як вас знайти, як працюєте та контакти для зв’язку.

Рекламна стаття (контент-маркетинг) — це текст, покликаний формувати певний інтерес до продукту або послуги. Важливо, що матеріал статті не повинен закликати до покупки. Головна мета рекламного тексту — саме формування певного інтересу. І якщо інтерес у користувача є, він сам прийме рішення про покупку.

Спецпроекти — ефективний інструмент маркетингу. Хороший креатив і правильне медіапланування в рамках «Спецпроекту» — ось наші пропозиції!

Професійне і якісне позиціонування бренду в рамках Спецпроекту дозволяє ефективно досягти поставлених клієнтом маркетингових цілей, активно взаємодіяти із залученою аудиторією. Спецпроект включає до себе як написання статей, так і зняття відеоматеріалу, а також можливе проведення офлайн та онлайн заходів.

Реклама в соціальних мережах міста — підвищуйте впізнаваність вашого бренду, продукту або послуги.

Отримайте гарантоване охоплення рекламного поста у цільової аудиторії. При розміщенні вашого поста на сторінках наших соціальних мереж та каналів месенджерів, його побачить від 2000 осіб за день, що зверне увагу цільової аудиторії на продукт або послугу і забезпечить гарантований охоплення рекламного поста.

Нативна реклама — використання реклами у вигляді корисного контенту, який відповідає зовнішньому вигляду і функцій нашого сайту і не викликає відторгнення у користувачів.

Наше завдання: щоб у користувача після перегляду нативної статті було розуміння про рекламу, але вона була корисною, так як матеріал цікавий, а подача якісна.

Афіша —  це анонс майбутнього заходу, будь то концерт, тренінг, офлайн чи онлайн захід, із зазначенням теми та умов проведення заходу, а також дати.

Афіша — ефективний метод залучення вашої цільової аудиторії до свого заходу.

Конкурс, тест, рейтинг — ненав’язлевий та ефективний спосіб підвищити впізнаваність бренду, збільшити об’єми продажів та отримати задоволених клієнтів.

Тематичний конкурс, тест чи рейтинг, спонсором якого є ваша компанія. Це найкращій вибір методу просування,  бо у конкурса найвищі показники переглядів серед усіх форматів, він має вірусність і високу мотивацію читачів поширювати матеріал в соцмережах. Ще це багаторазовий контакт з аудиторією.

Для отримання більш детальної інформації про ціни та умовами розміщення реклами вкажіть, будь ласка, вашу електронну скриньку.

Вам на пошту надійде лист.