1 березня: Ситуація в транспортній інфраструктурі станом на 12:00

.

Головне:

Укрзалізниця — Ukrzaliznytsia просить людей, які мають намір покинути Україну, направлятися на коридори з Словаччиною та Угорщиною в Закарпатській області

Maersk призупиняє контейнерні перевезення до РФ

У портах Бельгії не обробляють вантажі для РФ 

Укрзалізниця

 • Укрзалізниця просить людей, які мають намір покинути Україну, направлятися на коридори з Словаччиною та Угорщиною в Закарпатській області. Тут оперативно можна перетнути кордон з країнами ЄС. Піші переходи КПП з двома країнами ЄС не завантажені.
 • До всіх КПП від вокзалів організовані безкоштовні трансфери: Ужгород — пішохідні переходи Малий Березний та Малі Сельменці, які не критично завантажені, також УПП Ужгород. Мукачево — пішохідні переходи Дзвінкове, Косино, Лужанка, Вилок. З залізничної станції Чоп ходять щотригодини регулярні поїзди Чоп — Захонь, що в Угорщині.
 • На залізничних вокзалах організовано харчування та медична допомогу. Посадка здійснюється за наявності квитка.
 • Всі країни ЄС, що межують з Україною, пускають за наявності паспорта громадянина України.
 • Завантаженість пунктів пропуску кожні три години висвітлюється на сторінці Західного регіонального управління «Західний кордон», щоб громадяни мали можливість самі обирати найменш заповнені пункти пропуску.
 • Усі пункти пропуску на західному кордоні України працюють у цілодобовому режимі.
 • Буде причеплено ще два додаткові вагони для перевезення насамперед дітей з інвалідністю до поїзда №67 Київ — Варшава. Поїзд відправиться з київського вокзалу сьогодні о 19:13.

Пошта

 • Укрпошта відділення у великих містах та райцентрах працюють за графіком, окрім регіонів, де йдуть бойові дії. По селам обмежено, бо бережемо ресурси та паливо, щоб можна було з 5 березня виплатити пенсії та субсидії.
 • Щодо пенсій та субсидій — вже погоджений механізм виплати та доставки пенсій по всій країні.
 • Оновили інформацію на сайті по роботі відділень і продовжуємо вдосконалювати механізм, щоб у режимі реального часу можна було подивитися, яке відділення працює, в якому графіку, і які послуги надає, а також чи є точкою видачі гуманітарної допомоги. Як працюють відділення перевіряйте за посиланням https://offices.ukrposhta.ua/
 • Перша міжнародна перемога: сьогодні вночі перша після війни автівка Укрпошти перетнула кордон і вже в Польщі. До кінця тижня плануємо поновити експорт настільки, наскільки це можливо, але впевненість поступово з’являється, як сподіваюсь з’являться літаки, які будуть відвозити через Європу наші експортні товари, а в зворотній бік гуманітарну допомогу. Наша найкраща міжнародна команда не залишить ворогу шансів залишити Україну без міжнародного обміну.

Нова пошта. У Київській, Черкаській, Запорізькій, Дніпропетровській, Кіровоградській, Житомирській областях працюють лише деякі відділення та виключно на видачу тих посилок, що там знаходяться і тільки у разі, якщо немає загрози життю. Частина відділень у містах Київ, Дніпро, Одеса та Львів працюють з 8 до 18. Відділення у інших обласних та районних центрах працюють на видачу та відправлення у будні дні з 9:00 до 17:00, у суботу з 9:00 до 18:00, неділя — вихідний. Список відділень, які працюють станом на 1 березня

 . Ситуація змінюється кожну годину, будь ласка, слідкуйте за новинами на сайті, будемо повідомляти про всі зміни. Нагадуємо, якщо відправлення знаходиться у інших областях — ви можете самостійно зробити переадресацію туди, де вам зручно її отримати. Переадресація безкоштовна! Для цього натисніть у трекінгу на сайті або мобільному додатку кнопку «переадресація» та виберіть відділення, куди потрібно доставити та є працююче відділення. Усі посилки, які знаходяться у Новій пошті — зберігаються безкоштовно.

Порти

 • Данська судноплавна компанія Maersk тимчасово зупиняє всі контейнерні перевезення в РФ та з неї. Maersk управляє маршрутами контейнерних перевезень до Санкт-Петербурга і Калінінграда на Балтійському морі, Новоросійська на Чорному морі, а також до Владивостока і Східного на східному узбережжі РФ.
 • У портах Бельгії не обробляють вантажі для РФ. Бельгійські порти не пускають усі вантажі, призначені для країни-агресора. Вантажі затримують докери у бельгійських портах.

Переміщення

 • Мережа автозаправних станцій ОККО послабила обмеження на продаж автомобільного пального, введені кілька днів тому. Від сьогодні всі наші працюючі АЗК, по всій Україні, готові знову заправляти дизельним пальним без обмежень в об’ємі. Тобто опція «до повного. Київ та область, збільшено можливий об’єм заправки «92» та «95» бензинами до 50 літрів на одне приватне авто. Розрахуватись можна як готівкою, так і банківськими картками, за умови відсутності технічних несправностей системи. Які АЗК наразі працюють – можна дізнатися за телефоном 0 800 501 101 та за посиланням.

https://www.kmu.gov.ua/news/1-bereznya-situaciya-v-transportnij-infrastrukturi-stanom-na-1200

Категорія
Новини
Немає коментарів

Коментувати

*

*